Неділя, 29.12.2024, 08:22
                      Психологічна служба системи освіти Херсонської області
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [114]
Міні-чат
Наше опитування
Чи любите Ви свою роботу?
Всього відповідей: 71
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 22 23 »

Категорія: Новини | Переглядів: 550 | Додав: Ripo | Дата: 07.03.2017 | Коментарі (0)

 КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради з жовтня 2016 року розпочала роботу з проведення онлайн консультацій для педагогічних працівників закладів освіти Херсонської області. Згідно з графіком 18 січня 2017 року з 14.30 до 15.15 години для практичних психологів та соціальних педагогів буде проводитись онлайн консультація на тему «Перспективи розвитку психологічної служби у 2017 році».
У роботі онлайн консультації візьмуть участь співробітники Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи. Пропонуємо фахівцям психологічної служби усіх ланок освіти приєднатися до даного заходу на сайті академії, де будуть обговорюватись актуальні питання розвитку психологічної служби.

Категорія: Новини | Переглядів: 573 | Додав: Ripo | Дата: 17.01.2017 | Коментарі (0)

Категорія: Новини | Переглядів: 538 | Додав: Ripo | Дата: 30.12.2016 | Коментарі (0)

 6-8 грудня 2016 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» пройшов навчальний тренінг-семінар «Технологія впровадження Інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова».
 Тренінг проведено за сприяння Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи та управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.   
 Впровадження програми «Сімейна розмова» передбачає підготовку 30 спеціалістів психологічної служби Херсонщини у рамках триденного семінару-тренінгу з методології реалізації програми в навчальних закладах. З підготовлених спеціалістів в подальшому буде відібрано команду регіональних тренерів, які в наступних навчальних роках будуть навчати інших фахівців особливостям впровадження програми. На даному етапі в тренінгу взяли участь фахівці психологічної служби м. Херсона, м. Нова Каховка та Олешківського району.
 Інформаційно-освітня протиалкогольна програма «Сімейна розмова» охоплює  учнів 7-8-х класів та їхніх батьків. Основною метою програми є виховання в учнів відповідального ставлення до власного здоров’я у співпраці з батьками. Програма спрямована на підвищення поінформованості учнівської молоді щодо негативних наслідків вживання алкогольних напоїв у підлітковому віці, формування навичок протистояння соціальному впливу щодо вживання алкоголю, налагодження взаємодії між батьками та дітьми шляхом виконання спільних завдань.
Протягом трьох днів учасники ознайомилися із структурою програми, її змістом, методичними матеріалами, анкетами, інформаційними повідомленнями. Щодня відпрацьовувалися різні навики роботи з учнями та батьками.  
Кожен заклад, що приймає участь у реалізації зазначеної програми, забезпечено методичними матеріалами: методичними комплексами для педагогів, анкетами для вхідного та вихідного діагностування,  «Сімейними щоденниками для сімейної розмови».
 По закінченню тренінгу усі учасники  отримали сертифікати на здійснення цієї діяльності в закладах освіти.
 Тож сподіваємось, що отримані знання з дуже креативним підходом до підвищення поінформованості учнівської молоді щодо негативних наслідків вживання алкогольних напоїв через активне залучення батьків стане одним із вагомих внесків до зміни ставлення до даного явища в багатьох сім’ях Херсонської області.

Фотографії з семінару можна переглянути в розділі "Фотоальбоми", або більше фотографій на нашій сторінці в facebook.

Категорія: Новини | Переглядів: 540 | Додав: Ripo | Дата: 09.12.2016 | Коментарі (0)

 17 листопада 2016 року на базі КВНЗ “Херсонська академія неперервної освіти” Херсонської обласної ради відбувся навчально-методичний семінар для практичних психологів і соціальних педагогів на тему «Інноваційні підходи до розвитку та саморозвитку професійної майстерності працівників психологічної служби». В рамках семінару було висвітлено актуальні для нашого сьогодення теми, що стосуються нових форм та методів у роботі працівників психологічної служби.
 Потрібно зазначити,що в рамках семінарів, що проводяться для психологів та соціальних педагогів інтернатних закладів, вже майже рік діє школа фахової майстерності психологів, до роботи якої залучаються в якості тренерів фахівці із владних структур, з бізнесу, громадських організацій, а також фахівці із суміжних спеціальностей. Ініціаторами створення цієї школи виступили самі фахівці психологічної служби інтернатних закладів, бо дана форма роботи дає змогу не тільки поглибити та розширити свій професійний кругозір, а й попрацювати із своїми особистісними запитами. На початку семінару активним учасникам школи фахової майстерності було вручено значки, що були розроблені ініціаторами задуму із емблемою "Школи".
 Серед запрошених фахівців на цей раз був заступник директора Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Богдан Сергійович Руденко, який виступив з темою «Механізми попередження насильства в сім’ї у роботі працівників закладів освіти». Доцент кафедри загальної та соціальної психології ХДУ Ольга Григорівна Александрова виступила з темою «Презентація стратегій розвитку психологічної практики в місті Херсоні». В практичній частині було проведено майстер-клас від сертифікованого гештальт - терапевта Марини Лінцової «Генограма, як інструмент реконструкції  сімейної історії: техніка створення, роль в розробці гіпотези про модель сім’ї».

Категорія: Новини | Переглядів: 587 | Додав: Ripo | Дата: 17.11.2016 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz