Неділя, 29.12.2024, 09:00
                      Психологічна служба системи освіти Херсонської області
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [114]
Міні-чат
Наше опитування
Чи любите Ви свою роботу?
Всього відповідей: 71
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

« 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 22 23 »
   До уваги працівників психологічної служби повідомляємо, що на нашому сайті в розділі "Друзі сайту" ми розмістили новий дуже корисний ресурс для фахівців, які опікуються питаннями дітей з особливими потребами - посилання на сайт Національної асамблеї інвалідів України. Сподіваємось, що даний ресус для вас стане не один раз у нагоді!
Категорія: Новини | Переглядів: 635 | Додав: Ripo | Дата: 22.10.2013 | Коментарі (0)

   На сайті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та на сайті "КорреспонденТ.net"оприлюднено результати соцопитування щодо моральності в суспільстві.
  Інститут Горшеніна провів опитування серед українців на тему Мораль в Україні, згідно з результатами якого більшість українців вважає за низький рівень суспільної моралі в країні.
 Як повідомляє інститут Горшеніна, 60,2% українців вважають низьким рівень суспільної моралі, 29,4% охарактеризували б його як середній, і лише 2,1% українців вважають сьогоднішній рівень моралі в нашому суспільстві високим. 
  При цьому переважна більшість громадян України – 98,5% - негативно ставляться до вживання наркотиків. З них 95% дали відповідь цілком негативно, а 3,5% - скоріше негативно. Позитивно ставиться до вживання наркотиків тільки один відсоток опитаних. 
  Також під час дослідження було встановлено, що 72% людей негативно ставляться до представників сексуальних меншин. З них 57,5% обрали відповідь повністю негативно, а 14,5% - скоріше негативно. Позитивно ставляться до згаданої категорії громадян 13,0% опитаних. 
  Більше половини українців – 53,5% - позитивно дивляться на дошлюбні статеві стосунки. Негативне ставлення до цього явища висловили більше третини респондентів – 38,4%. 65,6% українців позитивно ставляться до цивільного шлюбу. Негативне ставлення до цивільного шлюбу висловили 31,9% респондентів. 
  Згідно з результатами опитування, більшість українців засуджують подружні зради, 65,9% негативно ставляться до розлучення. 85,1% засуджують проституцію. Більшість опитаних – 74,9% - висловили негативне ставлення до абортів. 92,9% засуджують самогубство. 
  Хочемо зазначити, що робота практичного психолога та соціального педагога закладів освіти в значній мірі є одним із вагомих факторів впливу на корекцію і формування в майбутньому поколінні моральності, самостійного мислення і стійкості до негативних впливів. 
 
Використано матеріали сайтів:
Категорія: Новини | Переглядів: 623 | Додав: Ripo | Дата: 16.10.2013 | Коментарі (0)

Категорія: Новини | Переглядів: 585 | Додав: Ripo | Дата: 04.10.2013 | Коментарі (0)

  Шановні колеги! До лабораторії практичної психологоії та соціальної роботи надійшло 20 примірників збірнику "Психологу для роботи: діагностичні методики" (М.В.Лемак, В.Ю.Петрище), рекомендований Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи для практичних психологів, соціальних педагогів та студентів вищих навчальних закладів відповідних спеціальностей. Також в лабораторії залишилось 17 примірників навчального посібника "Психологічна служба" (В.Г. Понок) рекомендований Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи для студентів і викладачів, педагогічних працівників, практичних психологів, соціальних педагогів, керівників освіти і психологічної служби.
   Щодо придбання посібників звертайтесь за тел. 095-287-05-87 (Мартиненко Артем Леонідович).
Категорія: Новини | Переглядів: 686 | Додав: Ripo | Дата: 16.09.2013 | Коментарі (0)

  Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи звертає особливу увагу керівників психологічної служби усіх рівнів на методичне забезпечення діяльності працівників служби. Актуальним залишається питання підписки на періодичні фахові видання (див. лист УНМЦ від 09.09.2013 p. № 100 в розділі "Нормативно-правові документи") як практичними психологами та соціальними педагогами так і навчальними закладами, методичними кабінетами, центрами психологічної служби. Адже фахові видання відіграють суттєву роль в методичному забезпеченні діяльності спеціалістів.
   Необхідно вжити заходів щодо максимального забезпечення працівників психологічної служби періодичними фаховими виданнями, рекомендованими Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи та недопущення випадків використання фахівцями у професійній діяльності неякісних методичних матеріалів та інструментарію.
  Керівникам районних(міських), Кримської республіканської, обласних, Київської і Севастопольської міських психологічних служб 1 раз на півроку збирати та узагальнювати інформацію щодо стану забезпечення періодичними фаховими виданнями на рівні регіону. Надавати вище згадану узагальнену інформацію на вимогу.
   В переліку рекомендованих фахових видань виділяють газети видавництва "Шкільний світ" («Психолог», «Соціальний педагог», «Дефектолог», «Психолог дошкілля», "Психолог. Бібліотека", "Соціальний педагог. Бібліотека"), журнали видавництва "Социс-Прес" («Практична психологія      та      соціальна робота», «Обдарована дитина») та видавництва ТОВ «Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку Україна» («Практичний психолог: Дитячий садок», «Практичний психолог: Школа»).
  Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи не рекомендує до використання працівниками психологічної служби системи освіти щоквартальний спеціалізований журнал «Психологічна служба школи» видавництва ТОВ «Пресс Альянс».


Категорія: Новини | Переглядів: 869 | Додав: Ripo | Дата: 11.09.2013 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz